Poliklinika fyzioterapie, podiatrie a lymfoterapie

Laseroterapie

laser

Laseroterapie – tendinitida Achillova šlacha

Laseroterapie

Laseroterapie je léčba pomocí laserového paprsku a je zaměřena především na bolestivé stavy chronické i akutní; vředy a dekubity; popáleniny; jizvy v akutním i chronickém stádiu (keloidní i měkké); chronické ekzémy; poúrazové stavy (vymknutí, modřiny, trhliny a otok); zánět a bolest v dutině ústní, herpes, afty atd.; paretické končetiny a neuralgie (bolesti způsobeny neurologickým deficitem)

Vhodný pacient

laseroterapie - léčba jizvy

laseroterapie – léčba jizvy

Terapie je určena široké škále diagnóz. Je vhodná jak pacientovi s diabetickou nohou, tak vrcholovému sportovci s bolestmi v ramenním, loketním a nebo jiném kloubu.

Terapie je možná indikovat po konzultaci s fyzioterapeutem. Může být užita v systému komplexní péče o pacienta a nebo samostatně.

Čas a cena

Léčba probíhá v rámci minut, kdy dojde k přenesení určeného množství “J” (Joule) do tkáně. Počet návštěv je stanoven v ordinaci dle stavu. U pacientů s bolestivým kloubem je doporučený počet aplikací 10, množství záleží na míře poškození měkkých tkání. Samostatná aplikace laseru např. na bolestivou jizvu je 350 Kč.